12 444 65 26
Rejestracja czynna: pon-pt od 800 do 2000


Zamówienie online

zaloguj

Zmiana hasła?  Zapomniałeś hasła?  REJESTRACJA 

Formularz służy do uzupełniania recepty on - line. Uprawnieni do korzystania z tego formularza są tylko zarejestrowani lekarze. W trakcie zlecania istnieje możliwość wyboru odpowiedniej mieszaniny ze standardowych diet lub samodzielna kompozycja recepty.

System podpowiada należna dietę na podstawie masy ciała pacjenta (odpowiednie dawki makroskładników: aminokwasów, glukozy i tłuszczy).

Każdorazowo należy ocenić zapotrzebowanie na elektrolity i mikroskładniki i dopasować do aktualnych potrzeb pacjenta.

Podane dawki elektrolitów określają maksymalne dawki jakie można dodać bezpiecznie do mieszaniny co nie jest jednoznaczne z zapotrzebowaniem pacjenta.

Należy pamiętać, że system jest tylko narzędziem, które w żadnym wypadku nie zastąpi fachowej wiedzy lekarza. To lekarz decyduje na podstawie badania jakie jest zapotrzebowanie pacjenta i jak należy dostosować dawki zleconych leków do stanu chorego.

Po wypełnieniu formularza kopia recepty zostanie wysłana na e-mail, zalogowanego użytkownika oraz do apteki. Receptę należy wydrukować,podbić i podpisać.

Oryginał recepty należy przesłać niezwłocznie do apteki. Recepta elektroniczna zostanie w tym czasie zweryfikowana przez farmaceutę i zamówienie zostanie przyjęte do realizacji.

Proszę  o wybranie z powyższego menu odpowiedniego formularza w celu złożenia zamówienia.