Certyfikaty i nagrody

AKREDYTACJA MINISTERSTWA ZDROWIA

W dniu 25.10.2012 Szpital Specjalistyczny im. Stanley Dudricka w Skawinie otrzymał Akredytacje Ministerstwa Zdrowia. Oznacza to, że nasz szpital spełnia najwyższe standardy medyczne wyznaczone przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Zewnętrzna ocena szpitala odbyła się w dniach 23-24 sierpnia 2012 roku i przeprowadzona została w oparciu o jednolite standardy określające bezpieczną i prawidłową opiekę nad chorych, funkcjonowanie jednostki oraz poziom świadczonych usług.

Obecnie w całej Polsce taki certyfikat posiada 117 placówek opieki medycznej. Nie bez dumy pragniemy podkreślić, że akredytację tą otrzymaliśmy z drugim najlepszym wynikiem w Polsce. Szpital przeszedł procedurę akredytacyjną w ramach projektu "Wsparcie procesu akredytacji zakładów opieki zdrowotnej", który współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Certyfikat Szpitala Specjalistycznego w Skawinie